..::: Dobrodosli na NBG Unit :::..
Dobrodosao/la na NBG UNIT!!!
Da bi video/la ostatak foruma treba da se registrujes(ulogujes), procitaj pravilnik i predstavi nam se...
..::: Dobrodosli na NBG Unit :::..
Dobrodosao/la na NBG UNIT!!!
Da bi video/la ostatak foruma treba da se registrujes(ulogujes), procitaj pravilnik i predstavi nam se...
..::: Dobrodosli na NBG Unit :::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..::: Dobrodosli na NBG Unit :::..


 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 FAteam se povlaci!

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
doshke
Admin
Admin
doshke


Posts : 49
Join date : 10.12.2009
Age : 30
Location : Nova Pazova

FAteam se povlaci! Empty
PočaljiNaslov: FAteam se povlaci!   FAteam se povlaci! Icon_minitimePon Jan 25, 2010 7:41 pm

Frag Arena team se povlaci sa turnira, nemojte odma da pomislite da je u pitanju p48, mi ne citujemo i nije nam potreban WH, na sta su neki pomislili da smo se povukli zato sto na p48 ne moze WH da se koristi, nismo citeri, ne koristimo chiteve, zbog drugih razloga se povlacimo!
Hvala, poz, GL ^ HF!
Nazad na vrh Ići dole
Dacha Oypa 7
Founder
Founder
Dacha Oypa 7


Posts : 187
Join date : 09.12.2009
Age : 31
Location : Nova Pazova

FAteam se povlaci! Empty
PočaljiNaslov: Re: FAteam se povlaci!   FAteam se povlaci! Icon_minitimePon Jan 25, 2010 7:48 pm

Pozz
Nazad na vrh Ići dole
https://nbgunit-hq.serbianforum.info
Homer.com
New member
New member
Homer.com


Posts : 22
Join date : 24.01.2010

FAteam se povlaci! Empty
PočaljiNaslov: Re: FAteam se povlaci!   FAteam se povlaci! Icon_minitimePon Jan 25, 2010 7:51 pm

jbg brate Smile poz
Nazad na vrh Ići dole
ULTRAnumb
Guest
Guest
ULTRAnumb


Posts : 4
Join date : 26.01.2010

FAteam se povlaci! Empty
PočaljiNaslov: Re: FAteam se povlaci!   FAteam se povlaci! Icon_minitimeUto Jan 26, 2010 12:27 am

doshke a.K.a. g0han ::
zato sto na p48 ne moze WH da se koristi, nismo citeri, ne koristimo chiteve, zbog drugih razloga se povlacimo!
Hvala, poz, GL ^ HF!


Kad je izasao patch,ja sam ga odmah skinuo jer cuo da nece moci chitevi ... Medjutim pre neki dan igrao na nekom publicu gde mogu i p47 i p48 , dosla neka citercina sa wh iznervira me i ja reko daj da proverim ovo sto pricaju da WH ne moze na p48 ... Skinem neki tamo , (novi znaci update-ovan) kad ono radii ... Sta cemo sad?Heh...Hackeri prejebali i p48 : ) tako da se pazite !
Nazad na vrh Ići dole
doshke
Admin
Admin
doshke


Posts : 49
Join date : 10.12.2009
Age : 30
Location : Nova Pazova

FAteam se povlaci! Empty
PočaljiNaslov: Re: FAteam se povlaci!   FAteam se povlaci! Icon_minitimeUto Jan 26, 2010 10:05 am

Ma kazem ti, ne povlacimo se zbog toga sto nemamo P48, imamo brate, nego iz drugih razloga...
A P48 je cisto sranje, imam ortaka koji je jebeni chiter, znaci sve zivo ima od chitova, i koristi P48 i chituje na njemu...tako da, ne znam sto nisu ubacili na server i P47 i P48, posto pola likova nece ni imati P48...poz...
Nazad na vrh Ići dole
DuKa <3 BoJaNu
Admin
Admin
DuKa <3 BoJaNu


Posts : 117
Join date : 28.12.2009
Age : 35
Location : Beograd - Cukarica

FAteam se povlaci! Empty
PočaljiNaslov: Re: FAteam se povlaci!   FAteam se povlaci! Icon_minitimeUto Jan 26, 2010 1:17 pm

ae bre iggi botina prvo napravio ono govno od gametrackera sad pravi i neke protocole neke kurce govna ziva !!! hekler mi zabaguje nece da puca ko da pucam u stvarnosti sta zabo metak u cevi a 0.o haos bre uzas sranje xD
Nazad na vrh Ići dole
http://www.delije.net
Sponsored content





FAteam se povlaci! Empty
PočaljiNaslov: Re: FAteam se povlaci!   FAteam se povlaci! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
FAteam se povlaci!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
..::: Dobrodosli na NBG Unit :::.. :: HISTORY-
Skoči na:  
NBG Unit © 2009 | All rights reserved
Hosted by Forumotion
Desing by: Dacha Oypa 7

kgb-hosting.com
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions